Vrácení zboží

Vrácení zboží

Jak postupovat, když ti zakoupené zboží nevyhovuje a chceš ho vrátit v zákonné 14denní lhůtě?

Jestliže ti zakoupené zboží nevyhovuje, můžeš ho vrátit v zákonné lhůtě 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu a my Vám vrátíme peníze. O průběhu vrácení zboží Vás budeme informovat emailem. Vrácené zboží musí být čisté a nesmí jevit známky opotřebení. Podrobnější informace naleznete v obchodních podmínkách. Peníze za zboží pošleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Možnosti vrácení zboží:

Vrácení na centrálu společnosti TopForTeam

Nevhodné zboží přineste spolu s fakturou na centrálu spočnosti a na místě s Vámi sepíšeme formulář ohledně vrácení zboží. Vrácení zboží je zdarma.

 

Zaslání vybraným přepravcem na naši adresu

Pokud Vám nevyhovuje vrácení zboží osobně, můžete nám samozřejmě poslat zboží i poštou nebo přes jiného přepravce. V tomto případě však nebude poštovné zpětně propláceno.

Zboží zašlete zpět ideálně v originálním obalu, se všemi etiketami od výrobce a na faktuře označte zboží, které vracíte a připište číslo účtu, kam pošleme peníze zpět. Vrácené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Zboží odešlete doporučeně na adresu:

“VRATKA”

TopForTeam.cz

Havlíčkova 383

269 01 Rakovník

(Zásilku neposílejte na dobírku)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení